Napsali o nás

1. BEEF BAR v Hospodářských novinách….

Nová kaple steaků, tak náš BEEF BAR nazvali Hospodářské noviny:

„Skvěle, Gourmetguru zná další místo, kde může otestovat umění přípravy dokonalého rib-eye steaku. Tentokrát z uruguayského hovězího! V ulici Na Perštýně v centru Prahy se v červnu otevřelo nové lahůdkářství a restaurace s názvem Beef Bar.“

A co dále o nás napsali? Více si můžete přečíst v článku zde ….

2. Jednoduchá dokonalost aneb BEEF BAR v časopisu EURO

„Jestli milujete hovězí a víno, běžte na Perštýn“ – jak uvádí titulek článku o BEEF BARU.

„Splněný sen, jehož příprava trvala dva roky. Tak popisuje nový Beef Bar jeho majitel, obchodník s potravinářskými přísadami Petr Lávička. Do Česka dováží jiho americké hovězí, takže je jen logické, že si teď tím uruguayským zásobuje i vlastní restauraci sídlící na pražském Perštýně. Je to zajímavá kombinace toho nejlepšího na světě: křehké a šťavnaté uruguayské hovězí a k němu argentinská vína. Žádný pravověrný masožravec si nemůže přát nic moc jiného,“ citujeme z článku Eura.

Více se můžete dočíst v článku zde

 

3. Lidové noviny: Newyorská pochoutka dobývá Prahu. Co je pastrami a kam na něj zajít?

Dalším mediem, které píší o BEEF BARU jsou Lidové noviny:

„Na pastrami se používá hovězí hrudí. Maso se na cca 7-10 dní naloží do marinovacího láku. Po této době se maso omyje a obalí v jiné směsi koření. Maso obalené v této směsi se cca 4-6 hodin udí a poté vaří v páře. Je důležité, aby maso bylo měkké, křehké a šťavnaté. Z takto připraveného pastrami připravujeme sendviče. Klasický pastrami sendvič se skládá z měkkého čerstvého chleba, ne toastového, vhodné hořčice, kvašených okurek a kvašeného zelí,“ vysvětluje Petr Lávička, spolumajitel pražského Beef baru, kde se na pastrami specializují.

Více se můžete dočíst v článku zde

4. iPRIMA.CZ: Novinky na pražské gastro scéně

Ano, i náš BEEF BAR se dostal mezi pražské gastro novinky, o kterých napsal portal iprima.cz:

„Pochutnat si můžete na vybraných delikatesách z několika kontinentů: k dostání jsou jihoamerické speciality z nejkvalitnějšího hovězího masa a empanadas, ty doplňuje newyorské pastrami společně s legendárním českým točeným pivem Matuška.“

Více se můžete dočíst v článku zde

5. EURO TV: Petr Lávička v rozhovoru pro Euro TV

„Proč je české hovězí i několikrát dražší než kvalitní jihoamerické? „Bývá předražené,“ říká spolumajitel pražské restaurace Beef Bar a dovozce jihoamerického masa Petr Lávička.

V čem se liší argentinské a uruguayské hovězí a proč je obojí na steak lepší než to české? A z jakého kusu masa má steak nejradši jeho velký znalec?

Celý rozhovor můžete vidět zde